Yok böyle sahtekarlık

kfcİngiltere’de iki hırsız Amerika merkezli dünyada ünlü fast food zinciri KFC’nin ülke çapındaki restoranlarından tam 220 ton yemeklik yağ çalarak “biyodizel yakıt” yapmak üzere bir geri dönüşüm şirketine sattı.

Daily Mail’in haberine göre, Stuart Bradley (38) ve Matthew Walker (27) adlı hırsızlar geçen Şubat ayından itibaren İngiltere’nin çeşitli kentlerindeki KFC restoranlarındaki yemeklik yağları çalarak bu yağları geri dönüştürüp biyodizel yakıt üreten bir şirkete satmaya başladılar.

İki hırsız bu yolla ünlü zincirin çeşitli restoranlarından tam 121 bin sterlin (yaklaşık 550 bin TL) değerinde 220 ton yemeklik yağ çaldı. Kendilerini atık toplama şirketi elemanı olarak tanıtan iki hırsız çaldıkları yemeklik yağları bir biyodizel yakıt üretim şirketine sattı.

Dudley Sulh Ceza Mahkemesi “son zamanların en karmaşık hırsızlığı” olarak nitelediği olayın kahramanlarını ikişer yıl hapis cezasına çarptırdı.

GoogLe Etiket:
Yazan - Ara 19 2012. Kategori Haber. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Designed by Web Tasarım

Çet - sohbet - chat - muhabbet - bursada tabelacılar - GoogLe - Chat - Sohbet - beylikdüzü temizlik şirketleri - beylikdüzü halı yıkama - beylikdüzü evden eve nakliyat - Sohbet Odalari - sohbet chat- Çet - sohbet siteleri

Sohbet Sohbet