Kadın istemezse

787050_detayKadınların yüzde 38’i spordan sekse yapmak istemedikleri çoğu şeyden “adet dönemindeyim” diye yalan söyleyerek kaçıyor.

Bir ilaç firması tarafından, sanal ortamda bin kişinin katılımıyla yapılan araştırmaya göre yedi kadından biri partneriyle sevişmek istemediğinde “adet dönemindeyim” diye yalan uyduruyor. Bu da yatakta “başım ağrıyor”dan başka bir bahanenin de olduğuna işaret ediyor.

Çok sayıda kadın spora gitmek istemediği zaman, yüz kadından 20’si ise moralleri bozuk, yüzleri asık olduğunda aynı bahaneyi neden gösteriyor. Birilerine kötü muamele ettikten, birilerini kırdıktan sonra da öyle olmadığı halde “Çok sinirliydim çünkü adet dönemimdi” diyen kadınların da sayısı az değil.

Kadınların yüzde 90’ının adet döneminde sancı çektiği belirlenen araştırmaya göre büyük kısmı bu yalanları telefonda ya da sosyal medyada uydurdukları için suçluluk duymuyor.

GoogLe Etiket:
Yazan - Ara 22 2012. Kategori Cinsel Sağlık. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Designed by Web Tasarım

Çet - sohbet - chat - muhabbet - bursada tabelacılar - GoogLe - Chat - Sohbet - beylikdüzü temizlik şirketleri - beylikdüzü halı yıkama - beylikdüzü evden eve nakliyat - Sohbet Odalari - sohbet chat- Çet - sohbet siteleri

Sohbet Sohbet