Galaxy S2 için Jelly Bean Ocak’ta Geliyor

cevre_dostu_galaxy_sii_ve_galaxy_noteSamsung’un Galaxy S2 için hazırladığı ve daha önceden test sürümlerinin sızdırıldığı Android 4.1.2 Jelly Bean tabanlı güncelleştirmesinin dağıtımı ne zaman yapılacağı belli oldu.

Samsung, Android 4.1.2 Jelly Bean ve en son nesil TouchWiz Nature güncellemelerini pek çok telefona duyurdu. Galaxy Note 2 ve Galaxy S3 için dağıtılan güncellemeler, Galaxy Note ve Galaxy S2 modellerine de gelecek.

Galaxy Note ve Galaxy S2 için çıkan güncellemelerin test versiyonları sızdırılmıştı. Galaxy S2 için gelecek güncellemenin detaylarına buradan bakabilirsiniz.
Kasım ayında test yazılımlarının sızdırıldığı Galaxy S2 için güncelleme Kasım, Aralık ayı içerisinde bekleniyordu. Fakat Samsung İsveç’e göre Galaxy S2 için güncelleme Aralık sonu ya da Ocak ayının başlarına doğru sarkmış durumda

Samsung’un geçtiğimiz gün buradaki haberde sizlere aktardığımız Exynos işlemcilerindeki güvenlik açığı ile ilgili geliştirmeleri de kapsaması muhtemel olan güncelleme, eklenecek yenilikler ve güvenlik önemleri yüzünden biraz daha bekletiliyor.

Burada Galaxy Note için Android 4.1.2 test yazılımını kurduğumuz içeriği sizlerle paylaşmıştık. Galaxy Note ve S2’nin alacağı güncellemelerin ardından her iki cihaz da yepyeni bir deneyimi bizlere sunacak. Galaxy Note için de bu güncellemenin Ocak ayı gibi gelmesi bekleniyor.

GoogLe Etiket:
Yazan - Ara 19 2012. Kategori TEKNOLOJİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Designed by Web Tasarım

Çet - sohbet - chat - muhabbet - bursada tabelacılar - GoogLe - Chat - Sohbet - beylikdüzü temizlik şirketleri - beylikdüzü halı yıkama - beylikdüzü evden eve nakliyat - Sohbet Odalari - sohbet chat- Çet - sohbet siteleri

Sohbet Sohbet