99 dolara iPhone

iphoneUcuz iPhone’un fiyatı ortaya çıktı

Dün Apple‘ın daha ucuz fiyata satılacak biriPhone‘u piyasaya sürmeye hazırlandığı haberi teknoloji dünyasında heyecan yaratmıştı.

Geri dönüşümlü polikarbon plastik kullanılarak daha ucuz maliyetle üretileceği belirtileniPhone‘un fiyatıyla ilgili haber sitelerinde birçok iddia ortaya atıldı. Bugün itibarıyla ise yeni telefonun 99-149 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacağı bilgisi ağırlık kazandı.

Bloomberg International’in Apple‘a yakın bir kaynağa dayandırdığı habere göre en erken 2013 sonunda tüketicinin beğenisine sunulacak yeni iPhone hakkında bir GSM firmasına şimdiden gerekli bilgiler verildi.

Ucuz maliyetli iPhone projesi Apple‘ın satış stratejisini değiştirdiği anlamına geliyor. Bugüne kadar tasarruf etmek isteyen müşterileri eski modellerinde büyük indirimlere giderek tavlayan ABD’li teknoloji devi bu kitleyi artık doğrudan yeni modellerine çekmek istiyor.

Bu strateji değişiminin ilk işaretini Apple CEO’su Tim Cook geçtiğimiz sene en büyük önceliklerinin Çin pazarı olduğunu açıklayarak vermişti. Çin ve benzeri gelişen pazarlarda iPhone satışları yükselse de tüketicilerin büyük kısmı hala daha cüzdan dostu markaları tercih ediyor.

Ucuz iPhone’un tasarım olarak iPhone 5 ile aynı olacağı tahmin ediliyor ancak şu ana kadar özellikleriyle ilgili Apple2dan herhangi bir bilgi sızmadı.

GoogLe Etiket:
Yazan - Oca 15 2013. Kategori TEKNOLOJİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Designed by Web Tasarım

Çet - sohbet - chat - muhabbet - bursada tabelacılar - GoogLe - Chat - Sohbet - beylikdüzü temizlik şirketleri - beylikdüzü halı yıkama - beylikdüzü evden eve nakliyat - Sohbet Odalari - sohbet chat- Çet - sohbet siteleri

Sohbet Sohbet