3 yeni iPhone geliyor

ipone3Tüketicilere güzel haber

ABD’li teknoloji devi Apple, bu yıl sonuna kadar 3 yeni iPhone model cep telefonunu piyasaya sunacak. Apple‘dan konuyla ilgili henüz somut bir açıklama gelmedi fakat şirkete yakınlığı ile bilinen Chine Times gazetesi, biri hariç 2 yeni modelin isimlerini açıkladı.

iPhone fiyatı yarı yarıya düştü! Haber için tıklayınız…

HANGİ MODELLER BEKLENİYOR?

Chine Times’in haberine göre Apple‘ın piyasaya sunacağı 3 yeni telefon arasında iPhone 5S, iPhone Math ve henüz ismi bilinmeyen bir model daha var. 4.8 inç’lik iPhone Math’in iPhone 5’in yeni modeli ile birlikte haziran ayında tanıtılması bekleniyor. Bu arada son 2 yıla bakıldığında Apple‘ın, haziran aylarında yeni bir tanıtım yapmayı tercih etmediği dikkat çekiyor.

APPLE YALANLAMIŞTI
Teknoloji devi Apple, düşük fiyatlı bir mini iPhone modelini piyasaya sunacağı yönünde geçen hafta basında çıkan haberleri yalanlamıştı.

GoogLe Etiket:
Yazan - Oca 23 2013. Kategori TEKNOLOJİ. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Designed by Web Tasarım

Çet - sohbet - chat - muhabbet - bursada tabelacılar - GoogLe - Chat - Sohbet - beylikdüzü temizlik şirketleri - beylikdüzü halı yıkama - beylikdüzü evden eve nakliyat - Sohbet Odalari - sohbet chat- Çet - sohbet siteleri

Sohbet Sohbet